Rozwiązania techniczne


Turbina boczno kanałowa

Turbiny boczno - kanałowe produkowane są z odlewu stopu aluminium, gwarantują doskonałą wydajność i pełną niezawodność dzięki precyzyjnemu wykonaniu.
Zawór do odwracania przepływu

Ten opatentowany system jest montowany we wszystkich odkurzaczach COYNCO, umożliwiając ręcznie odwrócić przepływ powietrza z turbiny, za pomocą prostego mechanizmu lub automatycznie za pomocą motoreduktora tarcia.
System Power Shake ®

Opatentowany system otrząsania filtra Power Shake wytwarzający wibracje oraz wsteczny przedmuch filtra doskonale zapewnia zwiększenie wydajności odkurzacza
Certyfikowane w klasie M przewodzące i antystatyczne wkłady filtracyjne

Nasze wkłady poliestrowe filtracyjne powleczone są mili-warstwę aluminium, umożliwia to rozładować napięcie elektrostatyczne, które powstaje podczas zasysania pyłu, zwłaszcza bardzo drobnych cząsteczek. Stosowanie bardzo gładkiej powierzchni filtra pozwala w łatwy sposób usunąć pył podczas wibracji otrząsacza, co gwarantuje stałą, wysoką wydajność ssania.
Certyfikowane w klasie H filtry HEPA

Dla zwiększenia stopnia filtracji są montowane wewnątrz filtra M - Filtry HEPA H 14 BIA certyfikowane zgodnie z EN 60335-2-69 o efektywności 99,995% testowane na 0,3 u.
Osłona ochronna filtra

Opatentowana osłona ze stali INOX, zapobiega bezpośredniemu kontaktowi zasysanego materiału z filtrem oraz pomaga w wytworzeniu efektu cyklonu. Specjalne szczeliny wycięte w górnej części osłony gwarantują wyważenie niskiej prędkości powietrza na podstawie, który zatrzymuje pyły wewnątrz pojemnika i zapobiega przemieszczaniu się ich i zasysaniu do filtra.
System LONGOPAC ®

Aby zmaksymalizować funkcjonalność wraz z poszanowaniem warunków pracy operatora, stworzyliśmy modele BAG, które wykorzystują system LONGOPACŽ do odbioru odpadów. Główną cechą tych urządzeń jest to, że zasysany odpad wpada bezpośrednio do szczelnej torby i podczas opróżniania nie powoduje rozproszenia pyłu w powietrzu i wdychania przez operatora. Torby 20 metrów, a urządzenie nie musi być wyłączane do zmiany worków i jest zawsze gotowe do użycia.
System wypompowywania cieczy

COYNCO opracował system wypompowywania cieczy, który używa ciąg powietrza wytwarzany przez głowice ssącą odkurzacza. Główną zaletą tego systemu jest eliminacja problemów, które w konwencjonalnych rozwiązaniach wynikają z zablokowania wirnika pomp poprzez zanieczyszczenia.
Filtr oraz ochrona filtra

W przeciwieństwie do zwykłych odkurzaczy na mokro, odkurzacze COYNCO nie wymagają usunięcia filtra podczas odsysania płynów, pozwalając na bezproblemowo ssać płyny i pyły bez zmiany konfiguracji odkurzacza. Filtr jest chroniony przez powłokę stali INOX, nie dopuszcza ona do kontaktu cieczy z filtrem, który pozostaje suchy. Dolna stożkowa część ochrony służy do zatrzymania pływaka ssania, gdy poziom cieczy wzrasta.
Separator koszowy ze stali nierdzewnej

Ten typowy element serii OIL jest niezbędny do separacji, która wymagają rozdzielenia emulsji oleju z wszelkich nieczystości.
Filtr 300μ do drobnych wiórów

Umieszczony wewnątrz separatora filtr jest niezbędny do separacji bardzo drobnych wiórów do 300 mikronów.
Pływak

Pływak jest używany we wszystkich 50 litrowych modelach oraz maszynach serii OIL. Konieczny jest aby zatrzymać ssanie, gdy istnieje potrzeba na zbierania znacznych ilości płynów.
System ssania dużych ilości cieczy

Możliwe jest wyposażenie odkurzacza w pompę zatapialną do zasysania bardzo dużych ilości cieczy, co gwarantuje wypompowywanie cieczy w czasie rzeczywistym. Problem zatykania pompy, który dotyka konwencjonalne układy jest wyeliminowany dzięki technice odwrotnego przepływu, co pozwala na wypompowanie cieczy czystej bez osadu.